روزنامه های روز سه‌شنبه ۲۰ آذر

روزنامه افکار روز سه‌شنبه ۲۰ آذر

روحانی: ای کاش اسلام را می فهمیدید!

ببخشید بنده در حدی نیستم که در مورد اسلام و FATF  نظر بدم اما! ای کاش گرانی های اخیر برای متقاعد کردن مردم برای پیوستن به  FATF نباشه! ای کاش فارق از جناح بندی ها عوض شوت کردن توپ به این طرف و آنطرف کمی هم به فکر مردم بودید و ای کاش برای هر چیز از اسلام مایه نمی گذاشتید و بابت هر چیز به شعور مردم توهین نمی کردید! هنوز یادمان نرفته که برجام را قبول کردیم و هیچ چیز در این مملکت خوب نشد که بدتر شد! چه کسی گفته با پناه بردن به دشمنان اسلام و ملت ایران میشه عزت دریافت کرد …

1

روزنامه آفتاب یزد ، سه‌شنبه ۲۰ آذر

پیشنهاد عجیب یک نماینده مجلس: خودروی کار کرده از افغانستان وارد کنیم!

عرض بنده اینکه : با دولت و مجلسی که داریم هر روز شاهد پیشرفت های شگرفی هستیم و این هم نشانه اش !!!

روزنامه اخبار صنعت، سه‌شنبه ۲۰ آذر

شفافیت از راه محدودیت!

شما عادت کردید که اول یک قانون و معاهده بین اللمللی را اجرا می کنید و بعد آن را به تصویب میرسانید! خوشبخاتانه حقوقی که ما دریافت می کنیم فقط خرج نان و خورشت بخور و نمیر است و اگر چهار پنج سال آنرا نخوریم هم به رقمی که شما فرمودید نمی رسد ! می گویم برای خوشایندبیگانگان آقا برای خودتان و فرزندانتان محدودیت ایجاد نکنید!!!

روزنامه اقتصاد ملی، سه‌شنبه ۲۰ آذر

اگر شهید مطهری بود اجازه اشغال سفارت آمریکا را نمی دادن!!!!

به نظرم شما کتاب های آقای مطهری را درست مطالعه نفرمودید! و یا او را بالاتر از رهبر فقید انقلاب می دانید! بهتر است شما از خودتان مایه بگذارید…

و ….

روحانی : کسی که شعار می دهد هزینه اش را پرداخت کند!

آقای رئیس جمهور ما در طول این چهل سال عادت کردایم که هزینه های شعارهایمان را پرداخت کنیم …

روزنامه اطلاعات، سه‌شنبه ۲۰ آذر

رئیس جمهوری: عقب ماندگی های گذشته در بخش مسکن باید جبران شود!

ببخشید این را از شما یاد گرفتیم که باید وقتی به یک عملکرد کسی انتقاد داشتیم راه حل منطقی آنرا باید ارائه بدهیم! شما که در طول این 5 سال فقط از مسکن مهر انتقاد کردید و الان هم از عقب ماندگی سخن می گوئید! لطفا برای 3 سال آینده راه کار عملی ارائه دهید!

روزنامه ایران، سه‌شنبه ۲۰ آذر

حساب کشی روحانی!

آقای روحانی نحوه عملکرد شما در مورد برجام هم همنگونه بود! شما فرمودید مشکل آب خوردن هم با برجام حل خواهد شد! اما امروز ما نه تنها مشکل آب داریم که مشکل نان هم به آن اضافه شده است! شما وقتی به یک دستور عمل جدید میرسید سوزن تان گیر می کنند و آنقدر آنرا تکرار می کنید که ….

آقای رئیس جمهور مردم خیلی مشکل دارند و از نجابت شان است که به روی شما نمی آوردند. ما گرسنه هستیم و دردمان را به کسی نمی توانیم بگوئیم شما را به همان خدایی که می پرستید به داد مردم برسید شما رئیس جمهور مردم ایران هستید شما را چکار به مردم فرانسه و آلمان و انگلیس ! کمی هم به ما رحم کنید .

روزنامه ایران، سه‌شنبه ۲۰ آذر

تقویت تولید ملی راهکار عبور از تحریم!

کم کم منظور بعضی ها از تولید ملی را خوب درک می کنیم ! آبگوشت بزباش تنها تولید ملی ایران است! با نابودی کارگاه ها و کارخانه های بزرگ و به نام و با  به تعطیل کشاندن آنها کشور را برای عبور از تحریم داشتید آماده می کردید!!

روزنامه ستاره صبح، سه‌شنبه ۲۰ آذر

رئیس جمهور: بدون کار با بانک های خارجی اقتصاد 20 درصد گرانتر می شود!

البته به نظرم وقتی با بانک های خارجی داریم همکاری می کنیم باید شاهد اقتصادی با 200 در صد گرانتر باشیم! همانگونه که هستیم. پس چه بهتر … با این حساب اگر به FATF نپوندیم اقتصاد 180 در صد ارزانتر خواهد بود! چی از این بهتر؟؟؟

روزنامه عصر ایرانیان سه‌شنبه ۲۰ آذر

مطهری: حدس میزنم مردم هم موافق افزایش قیمت بنزین هستند!

البته کسی که از پدرش آنگونه برداشتی دارد باید هم در مورد مردم همچین شناختی داشته باشد! بعضی ها در مریخ زندگی می کنند و از ایران هیچ شناختی ندارند! گرانی های اخیر کمر مردم را شکسته و …

و

دیگر خسته شدیم بماند برای وقتی دیگر …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *